9.9.2020.

Да наша  школа  има  висок  углед и  да  ужива снажну  подршку  Градске управе и Градске општине Палилула, показала је, између осталог, данашња посета. Имали смо част и задовољство да угостимо председника Градске општине Палилула, г. Братислава Вучковића и његове сараднике, и градског већника за образовање, гђу Марију Ранђеловић. Посебно радује чињеница да смо управо ми изабрани да будемо прва школа коју је обишао председник Општине по недавном избору, односно ступању на дужност. Посета је имала још један нарочит повод – развијање сарадње са организацијом Федерација ромских основаца, средњошколаца и студената, на чијем је челу легендарни музичар Небојша Саитовић. Том приликом су наши основци у продуженом боравку добили значајну количину разноврсног школског прибора, преко потребну за квалитетан образовно- васпитни рад.

Разговори са управом Школе уливају наду, да ће сарадња са локалним властима бити још чвршћа и плоднија у наредном периоду, и да ће донети корист свим странама, а највише онима којима је најпотребнија – нашим малишанима.