5.3.2020.

Последњих неколико година Школа учествује на готово свим сајмовима образовања и професионалне оријентације које организују основне и средње школе у граду.У оквиру промотивних активности Школе, данас смо учествовали на Сајму професионалне оријентације у ОШ  Бранко Миљковић. Наступили смо са ученичким производима насталим у ткачкој и кројачкој радионици. Наша богата поставка, праћена промотивним материјалом, привукла је пажњу ученика и наставника.

Изложбу су припремили и реализовали Марина Н. Митић, Марина Х. Митић, Милица Денчић Станковић и Зорана Јанковић, наставнице праксе, као и Миша Ј. Љубеновић, директор наше школе. Желимо да истакнемо да је организација домаћина била веома добра, тако да смо се осећали као код своје куће.