27.1.2020.

Следеће године се навршава 20 година од тренутка када је Савиндан поново почео да се обележава у свим школама у Србији.Школска слава је највећи празник у свакој школи. Припрема се дуго, жељно се ишчекује и са великом радошћу прославља. Тако је данас било и код нас.

Свечано рухо фискултурне сале дочекало је бројне госте, наставнике, ученике и њихове родитеље. Сви су пажљиво пратили богат и садржајни програм који је трајао 60 минута, и који је оставио снажан утисак на све. Учесници програма су исказали раскошни таленат који никог није оставио равнодушним. Све тачке су биле награђене искреним и дуготрајним аплаузом.

Након приредбе, организован је коктел за све. Ученицима су подељени поклони фирме Olimpias Knitting – комплет шалова и капа за све ученике Школе.

У наставку овог текста можете прочитати беседу директора Школе, Мише Ј. Љубеновића о Светом Сави. > w