18.11.2019.

Троје наших ученика је данас имало част да се нађе у друштву најбољих основаца и средњошколаца града Ниша. Као освајачи једног од прва три места на републичким такмичењима, Видовданску награду су из руку градоначелника, г. Дарка Булатовића, примили Емина Рашитовић, Милош Милићевић и Милица Јеремић.

Пред многобројним званицама, свечаност је уприличена у великој сали Официрског дома, која је била тесна да прими све освајаче награда и друге госте. Свим добитницима Видовданске награде следи и новчана награда коју је обезбедио Град Ниш.

Ваља истаћи да су за успех наших ученика, осим њих самих, заслужни и њихови ментори, наставници Аца Стефановић, Марина Н. Митић и Ана Стојковић. Сви заједно заслужују честитке. Верујемо да ће наши ученици сличан успех поновити и у овој школској години.