16.12.2019.

ЗВОНЧИЋИ,  ЗВОНЧИЋИ, ЗВОНЕ НА САВ ГЛАС…..

ПАДАЈТЕ, ПАДАЈТЕ С НЕБА БЕЛЕ ЗВЕЗДЕ, САНКЕ ДЕДА МРАЗА ПРЕКО БРДА ЈЕЗДЕ….

Сви весели, узбуђени очекујемо долазак Нове године са нестрпљењем, што због нових дружења, што због бољих оцена, нових доказивања….а већина због новогодишњих поклона. И зато, у сусрет Новој години, Иван Младеновић  дефектолог школе припремио је заједничку радионицу са васпитачима Дома ,,Душко Радовић“ , где су ученици показали своју креативност и ангажованост.

Циљ радионице је био развој креативности, говорних способности, сарадничког односа, схватања значаја исказивања,  емоција и жеља. Уз звуке песмица које дочаравају узбуђеност и радост због предстојећих празника и разне     образовне,  функционалне  и  васпитне  задатке,  ученици  су  се  забавили.  Из активности у активност ученицима је расла радозналост и креативност, као и воља за рад у групи.