18.10.2019.

У складу са Годишњим планом рада за школску 2019/2020. годину, данас је реализован наставни дан у природи. Ученици основне и средње школе су у пратњи наставника и медицинских радника провели наставни дан у Спомен парку Бубањ, где су имали прилику да, на овом значајним историјском локалитету, учествују у амбјенталниј настави у којој су наставници, преко сарадничких часова, развијали опште међупредметне компоетенције ученка, повезујући садржаје из природних, друштвених и примењених наука. Организивање наставниг дана у природи је традиција Школе која веома много значи и ученицима и наставницима, јер свима пружа прилику да у природном амбијенту, на чистом ваздуху остварују планиране циљеве и исходе учења на начин који је за све ученике веома привлачан и мотивишући.