28.10.2019.

Ликовном радионицом, данас је званично почела реализација пројекта Инклузија у социјалном предузетништву, у коме је Школа партнер са организацијом Азбуки. Десетак младих из неколико нишких гимназија, заједно са десетак наших основаца и средњошколаца, предвођени Владицом Ристићем, наставником ликовне културе, изразили су сву раскош своје креативности, израђујући разне сувенире који ће бити изложени на завршној продајној изложби средином децембра. После ове, следи још неколико радионица, кројачких и текстилних, у којима ће се наставити са пројектним активностима пружа прилику да у природном амбијенту, на чистом ваздуху остварују планиране циљеве и исходе учења на начин који је за све ученике веома привлачан и мотивишући.