ШОСО "Царица Јелена" - Ниш

ПРОЛЕЋНА АКЦИЈА „СТОП, СВИ НА СПОРТ“

24. април 2019.

После  успешног  учешћа  у  јесењој  акцији  Стоп,  сви  на  спорт,  наши  ученици четвртог разреда прикључили су се својим вршњацима у парку Чаир, где је организован други, пролећни део исте.

По веома лепом времену, заједно са мноштвом ученика четвртог разреда из свих нишких школа, предвођени својом учитељицом, Војкицом Јеленковић, и праћени наставницом физичког васпитања,  Весном Илић и медицинским  техничаром, Николом Стојановићем, петоро наших ученика се лепо забавило и рекреирало. Сви су добили пригодне  поклоне,  као  знак  сећања  на  ову  веома  корисну  акцију, за  коју  се  искрено надцамо да ће прерасти у традицију.

Школска управа у Нишу и Полицијска управа у Нишу заслужују све честитке за успешну организацију и подстрек свим школама за масован одзив.

Link1 | Link2 | Link3

Школа за основно и средње образовање "Царица Јелена" - Ниш © 2019.