ШОСО "Царица Јелена" - Ниш

РЕАЛИЗОВАН ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

16.4.2019.

У складу са Календаром образовно-васпитног рада у основним школама, у петак и суботу, 12. и 13. априла, у Школи је одржан пробни завршни испит за ученике осмог разреда основног образовања и васпитања. Од седам ученика, двоје из оправданих и објективних разлога није приступило испиту.

Као и претходних година, у реализацији пробног завршног испита су учествовали стручни сарадници и велики број наставника, у својству аутора тестова, дежурних, асистената, (де)шифраната, прегледача и супервизора. За једног ученика је испит реализован у кућним условима, у којима се током године одвија настава за њега.

Стручни органи Школе су оценили да је пробни завршни испит реализован веома успешно, што је најбоља најава за завршни испит који нас очекује средином јуна.

Link1 | Link2 | Link3

Школа за основно и средње образовање "Царица Јелена" - Ниш © 2019.